Mond2mondloop

Hier vind u de foto's van de Rabobank Mond2Mondloop 2017

Op woensdagavond 28 juni jl. is de RUN weer gehouden.

                                               Mond2mondloop te 2e Exloërmond 28-6-2017

 

Recreanten Mannen 5km        

Nr      St.nr.  Naam                  Woonplaats           Lft        Tijd                   KM     Km/Uur  Tijd/1km

    1    140   Gerlof Engberts     Schoonebeek          32        00:19:40          5.0        15.25    00:03:56

    2    137   Martin Houkes       Emmer- Compasc.    50        00:19:53        5.0        15.09    00:03:59

    3    131   Tom Bodde            Slochteren             45        00:19:55          5.0        15.06    00:03:59

    4    139   Jos Rijblijwijs        Emmen                 55        00:19:59          5.0        15.00    00:04:00

    5    136   Willem Koops        Musselkanaal         62        00:21:30          5.0        13.95    00:04:18

    6    133   Justin vd Schaaf   Barger- Compasc.    28        00:21:49          5.0        13.75    00:04:22

    7    138   Bertus Veenstra    Erica                    29        00:23:00          5.0        13.04    00:04:36

    8    134   Max Katuin          2e Exloërmond        12        00:26:08          5.0        11.47    00:05:14

    9    130   Joop Bakker         Elspeet                 65        00:28:29          5.0        10.53    00:05:42

  10    132   Frans Scheuneman  Hoogezand            66        00:28:29          5.0        10.53    00:05:42

 

Recreanten Vrouwen 5km        

Nr      St.nr.  Naam                       Woonplaats           Lft        Tijd                KM          Km/Uur  Tijd/1km

    1    201   Kaja van der Veen     2e Exloërmond        14        00:25:37          5.0        11.71    00:05:07

    2    202   Jorja Wardenburg      Valthermond          13        00:25:37          5.0        11.70    00:05:07

    3    210   Margriet Wortelboer  Emmen                 41        00:26:40          5.0        11.25    00:05:20

    4    212   Willy Ottens             Valthermond          42        00:27:59          5.0        10.72    00:05:36

    5    211   Emma Huisman        Valthermond          13        00:29:26          5.0        10.19    00:05:53

    6    205   Eline Döpp               2e Exloërmond        13        00:29:27          5.0        10.19    00:05:53

    7    200   Paulien Pak V/d Vlag Valthermond          14        00:29:29          5.0        10.17    00:05:54

    8    204   Karin Koops              Nieuw Buinen        30        00:29:31          5.0        10.16    00:05:54

    9    209   Miranda Geraats Eskes  Nw Weerdinge    36        00:34:13          5.0        8.77     00:06:51

 

Recreanten Mannen 10km        

Nr      St.nr.  Naam              Woonplaats           Lft         Tijd                 KM         Km/Uur  Tijd/1km

    1    310   Tim Grelling      Nieuw Buinen        25        00:37:00          10.0       16.22    00:03:42

    2    309   Martien Wubs     Stadskanaal         40        00:37:26          10.0       16.02    00:03:45

    3    322   Rene Becker       Stadskanaal         44        00:38:32          10.0       15.57    00:03:51

    4    306   Harrie Pot           Roden                 47        00:39:07          10.0       15.33    00:03:55

    5    311   Frank Smid         Musselkanaal       31        00:39:18          10.0       15.26    00:03:56

    6    308   Roy Hofstede      Erica                   36        00:39:43          10.0       15.11    00:03:58

    7    315   Jos Arends         Borger                 58        00:42:34          10.0       14.09    00:04:15

    8    304   Wim van Klinken Ter Apel               44        00:44:46          10.0       13.40    00:04:29

    9    324   Guido D'angremont  Groningen      29        00:45:30          10.0       13.18    00:04:33

  10    312   Erik Scholte       Musselkanaal         50        00:46:43          10.0       12.84    00:04:40

  11    318   Rob Groenewold Stadskanaal           28        00:47:11          10.0       12.71    00:04:43

  12    319   Peter Tuinstra     Haren- Erica (d)    45        00:47:57          10.0       12.51    00:04:48

  13    307   Piet Schomaker  Valthermond         53        00:48:14          10.0       12.44    00:04:49

  14    320   Johan Verhoeven  Stadskanaal        61        00:48:51          10.0       12.28    00:04:53

  15    300   Marcel Beek        Valthermond         43        00:52:06          10.0       11.52    00:05:13

  16    305   Albert van der Burg 2e Exloërmond  59        00:52:26          10.0       11.44    00:05:15

  17    323   Peter Kolthof        Valthe                 57        00:53:53          10.0       11.13    00:05:23

  18    303   Theo Schomaker   Musselkanaal      47        00:53:55          10.0       11.13    00:05:23

  19    316   Gerhard Over      Meppen (d)          64        00:55:35          10.0       10.79    00:05:33

  20    313   Jans Jagt            Klazienaveen        66        00:56:22          10.0       10.64    00:05:38

  21    321   Frederik Hulshof   Nieuw Buinen        52        01:01:35          10.0       9.74     00:06:09

  22    314   Arie den Boer      Borger                 70        01:04:29          10.0       9.30     00:06:27

  23    317   Tinus Kamies      Valthermond          68        01:04:29          10.0       9.30     00:06:27

 

Recreanten Vrouwen 10km        

Nr      St.nr.  Naam                  Woonplaats           Lft        Tijd               KM            Km/Uur  Tijd/1km

    1    444   Dineke Prins         Musselkanaal         45        00:56:41          10.0       10.58    00:05:40

    2    400   Mirra Tammenga   Valthermond          24        00:59:58          10.0       10.01    00:06:00



Uitslagen RABO M2M –RUN  28 juni 2017

Uitslag 1 km (jeugdloop)

Jongens

  1. Thomas Kanninga
  2. Mika van der Veen
  3. Sven Többen

Meisjes

  1. Marit de Vries
  2. Tabitha Zeeman
  3. Lieke Gennissen

Bij de scholencompetitie werd de Bokaal Sportiefste school gewonnen door:

CBS de Wegwijzer 2e Exloërmond

Uitslag 5 km

heren:

  1. Gerlof Engberts
  2. Martin Houkes
  3. Tom Bodde

Dames:

  1. Marleen Popken
  2. Kaja van der Veen
  3. Jorja Wardenburg

Uitslag 10 km

Heren:

  1. Tim Grelling
  2. Martien Wubs
  3. Rene Becker

Dames:

  1. Dineke Prins
  2. Mirra Tammenga

 

De organisatie had een zware dobber aan het slechte weer. Net toen de wedstrijden begonnen, barstte de regen in alle hevigheid los. Maar....................................... het enthousiasme was er niet minder om.


De uitslagen kunt u ook op de facebook pagina vinden. 


De foto's van de RUN 2017 vind u z.s.m. op deze site en op facebook.



Hieronder de linkjes naar de foto's van de in 2016 gehouden RUN

Mond2Mondloop album 1

Mond2Mondloop album 2

Mond2mondloop album 3